Motyw
Ogłoszenia lokalne. Kupuj, wystawiaj, sprzedawaj, ogłaszaj. Ustaw swój ulubiony kolor: Pakiety ogłoszeń Kup 1G

Słoneczna kawalerka z balkonem — Mokotów, świetna komunikacja

Warszawa, Mokotów, ul. Puławska dziś 09:24 1 284 wyświetleń ID 6345744
685 000 zł ≈ 13 173 zł/m²
52 m² 2 pokoje 4 / 8 piętro Balkon Garaż CO miejskie

Szczegóły

Powierzchnia52 m²
Liczba pokoi2
Piętro4 z 8
Rok budowy2017
StanDo zamieszkania
Typ budynkuApartamentowiec
Forma własnościPełna własność
Czynsz520 zł/mies.
OgrzewanieMiejskie
Klasa energetycznaB
Miejsce postojoweW cenie
WindaTak

Opis

Przedstawiam komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części Mokotowa. Apartament znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku, z windą i ochroną.

Najważniejsze atuty:

  • Słoneczny salon z otwartą kuchnią — 28 m²
  • Osobna, przestronna sypialnia z dużą szafą wnękową
  • Łazienka wykończona kamieniem naturalnym
  • Balkon 6 m² wychodzący na cichą stronę osiedla
  • Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie
  • Komórka lokatorska 4 m² — bonus

Lokalizacja: 5 minut pieszo do stacji metra Wilanowska, w okolicy parki, szkoła, sklepy. Doskonała komunikacja do centrum (15 min).

Mieszkanie wolne od obciążeń, dostępne od zaraz. Możliwość negocjacji ceny przy szybkiej decyzji.

Wszystkie zdjęcia (12)

Lokalizacja

Dokładny adres widoczny po kontakcie ze sprzedawcą.